ZOT

ZACHODNIOPOMORSKA OFFENSYWA TEATRALNA DLA ARTYSTÓW I ARTYSTEK Z ZACHODNIOPOMORSKIEGO

 

Nowa inicjatywa Zachodniopomorskiej Offensywy Teatralnej (organizowana we współpracy z Ośrodkiem Teatralnym Kana), zakłada przede wszystkim wsparcie twórczych inicjatyw artystów i artystek zamieszkałych lub wywodzących się z województwa zachodniopomorskiego. Program kierujemy również do grup artystycznych naszego województwa lub współpracujących z artystami zachodniopomorskimi. Przeznaczamy 25 tysięcy złotych z budżetu Zachodniopomorskiej OFFensywy Teatralnej, by wspierać artystyczne poszukiwania w tym trudnym dla sztuki czasie, a także wspólnie uczestniczyć w tym, co ważne i potrzebne.

Zdajemy sobie sprawę, że wsparcie to nie rozwiązuje problemu systemowego niedofinansowania potrzebnych i ważnych artystycznie przedsięwzięć, ale z pewnością jest szansą na zrealizowanie własnych pomysłów i idei. Nie bez znaczenia przy tym jest fakt, że zapewniamy również wsparcie techniczne i przestrzenne.

Dofinansowanie otrzyma kilka lub kilkanaście podmiotów, a oceny ich dokona niezależna Komisja powołana przez Zarząd ZOT-u. Zachęcamy Was do składania wniosków. Niech to będzie nasz skromny ukłon w Waszą stronę i wyrazy ogromnego szacunku dla tego czym się w swoim życiu zajmujecie.

 

Z pozdrowieniami teatralnymi
Zachodniopomorska Offensywa Teatralna

 

Regulamin i wniosek do pobrania na dole strony

 

Pliki do pobrania

POBIERZ