program

program

INNA BAJKA


29.08
(czwartek)

 15:00
“Głupiec” Kacper Danger (PL)
- spektakl uliczny/pl. Adamowicza

 16:00
“Szczęście to pestka” Głowa Mała 
(PL)
 spektakl salowy/ Teatr Kana (1-6 r.ż.+opiekun)

 16.30
“Cafe-Show”  Omnivolant
(DE)
- spektakl uliczny/pl. Piotra i Pawła

 17:00
“Głupiec” Kacper Danger (PL)
- spektakl uliczny/pl. Adamowicza

 18:00
“Orkest Bazar” Cie Balltazar
(BE)
- spektakl uliczny/pl. Piotra i Pawła

 19:00
“Głupiec” Kacper Danger 
(PL)
- spektakl uliczny/pl. Adamowicza

 20:00
“Cafe-Show” Omnivolant
(DE)
- spektakl uliczny/ pl. Piotra i Pawła


30.08
(piątek)

 15:00
“Głupiec” Kacper Danger
(PL)
- spektakl uliczny/pl. Adamowicza

 16:00
“W stronę Słońca” Teatr Układ Formalny
(PL)
- spektakl salowy/Teatr Kana (5+)

 16:00
“Minimal Circus” Omnivolant
(DE)
- spektakl uliczny/pl. Adamowicza

 17:00
“Wielki Powrót Pippi Piratki”

Maria Dąbrowska, Olek Różanek & ąsambl Burakura (PL)
– koncert/Łąka Kany

 17:30
Głupiec” Kacper Danger (PL)
- spektakl uliczny/pl. Adamowicza

 18:30
“Fire breathing show” Marcin Ex Styczyński
(PL)
- spektakl uliczny/pl. Adamowicza

19:00
“Cafe-Show” Omnivolant
(DE)
- spektakl uliczny/pl. Piotra i Pawła

 19:00
“Głupiec” Kacper Danger
(PL)
- spektakl uliczny/pl. Adamowicza

 20:00
“Orkest Bazar” Cie Balltazar
(BE)
– spektakl uliczny/pl.Piotra i Pawła

 20:30 - 23:00
“Nocna wyprawa na sowy” LoveLASy
(PL)
- instalacja interaktywna (oprowadzanie z przewodnikiem)
zbiórka przy Teatrze Kana (zapisy: 5-11 r.ż.+opiekun)

21:00
“Fire breathing show” Marcin Ex Styczyński
(PL)
- spektakl uliczny/pl. Piotra i Pawła

22:00
DJ Silent Disco

 Łąka Kany

 

INNA BAJKA
SĄSIEDZKIE MIASTECZKO POGRANICZA

31.08
(sobota)

12:00 - 15:00
Otwarta Strefa Warsztatowa

Łąka Kany i okolice

Miasteczko cyrkowe – Frikart  (PL)/otwarte
Warsztaty rękodzieła – Czarna Owca (PL)/otwarte
Warsztaty na kole garncarskim - Maciej Tumanowicz (PL)/otwarte
Warsztaty kleksograficzne – Kleksa (DE)/otwarte
Warsztaty kulinarne – (DE)/otwarte
“Przygoda z Musiconem” - instalacja interaktywna (PL)/zapisy: 3-5 r.ż.; 6-10 r.ż
“Uwaga!Warsztaty!” (plastyczno-komunikacyjno-ruchowe)
– Dawid Czajkowski, Dorota Świszczewska,  Paulina Ostrowska  (PL)/zapis:y 8+
„Nie boję się potwora” (ruch, sen, wyobraźnia) – Anna Nowicka (DE)/zapisy: 8-12 r.ż (dziewczynki)
“Co w trawie piszczy” (warsztaty rodzinne) – Fundacja Tettere (PL)/ zapisy:1-6 r.ż.+rodzic

Stoiska lokalne: Buenas Buenas, FoodTruck, Kamienica w lesie, Natuli


14:00
“Life is Short Stories” Matthias Romir
(DE)
- spektakl salowy/ Teatr Kana (6+)

 15:30
“Szafa show” Fundacja Sztukmistrze
(PL)
– spektakl uliczny/pl. Piotra i Pawła

 16.30
“Fire breathing show” Marcin Ex Styczyński
(PL)
- spektakl uliczny/pl. Piotra i Pawła

 17:30
“Life is Short Stories” Matthias Romir
(PL)
- spektakl salowy/ Teatr Kana

19:00
“Rakieta” Tęgie chłopy
(PL)
– koncert/Łąka Kany

20:30
“Punto y Coma” Cie el Cruce
(ES)
- spektakl uliczny/pl. Piotra i Pawła

20:30 - 23:00
“Sekretne życie zwierzaków nocnych” LoveLASy
(PL)
- instalacja interaktywna (oprowadzanie z przewodnikiem)
zbiórka przy Teatrze Kana (zapisy: 5-11 r.ż.+opiekun)

22:00
“Fire breathing show” Marcin Ex Styczyński
(PL)
- spektakl uliczny/pl. Piotra i Pawła

23:00
Dom Tańca. Turniej Muzyków Prawdziwych 
(organizator: Filharmonia im. M. Karłowicza)
 Łąka Kany

 

01.09
(niedziela)

12:00 – 15:00
Otwarta Strefa Warsztatowa

Łąka Kany i okolice

Miasteczko cyrkowe – Frikart (PL)/otwarte
Warsztaty rękodzieła – Czarna Owca (PL)/otwarte
Warsztaty kleksograficzne – Rufi Rafi (PL)/otwarte
Sensoceramika – Magdalena Kucharska (PL)/otwarte
Warsztaty kulinarne – (DE)/otwarte
“Przygoda z Musiconem” - instalacja interaktywna (PL)/zapisy: 3-5 r.ż.; 6-10 r.ż
„Przygody drucikowego bohatera” (zabawy z animacją) – Agnieszka Czachorowska (PL)/zapisy: 8+
„Nie boję się potwora” (ruch, sen, wyobraźnia) – Anna Nowicka (DE)/zapisy: 8-12 r.ż.(dziewczynki)

Stoiska lokalne: Buenas Buenas, FoodTruck, Kamienica w lesie, Natuli


14:00
“Tkaczka Chmur” Katarzyna Jackowska Enemuo, Aleksandra Rózga, Mateusz Szemraj
(PL)
- spektakl narracyjny-żywe słuchowisko/Teatr Kana 6+

15:00
“Szafa Show” Fundacja Sztukmistrze
(PL)
- spektakl uliczny/ pl. Piotra i Pawła

16:00
“Tu i teraz” Teatr Czerwona Walizka
(PL)
- spektakl uliczny - pl. Piotra i Pawła

16:00
“Wyprawa w Mordęgi” Emilia Raiter, Łukasz Szypkowski
(PL)
– spektakl narracyjno-muzyczny/Łąka Kany 6+

16:30
“Słoneczna nić losu” Katarzyna Jackowska Enemuo
(PL)
– warsztat dla dzieci i opiekunów/Akademia Sztuki (zapisy: 6+opiekun)

17:00
East Side Music
(DE)
– koncert/Łąka Kany b.o.

18:00
“Mechanicy” Ale Circus Dance Company
(PL)
- spektakl uliczny/Plac Lotników b.o.

19:00
„Zagubiona droga”  Emilia Raiter, Łukasz Szypkowski
(PL)
– opowieści tolkienowskie/Łąka Kany 12+

20:00
“Kołysanki dla świata” Sutari
(PL)
- koncert/Teatr Kana 5+

 

WYDARZENIE PARTNERSKIE:

7 września
(sobota)

“Totentanz Circus” Fundacja Antygrawitacja