HOTEL MISERY DELUXE

HOTEL MISERY DELUXE

Witamy w sławnym niegdyś Hotelu Misery deLuxe, oferującym swym gościom unikalny widok na morze straconych nadziei, minionych miłości i radości. Każdy stworzony z pasją pokój wyposażono w telewizor, smutną klimatyzację i wesołą obsługę hotelową. Pokoje w hotelu urządzone zostały wyłącznie słodkimi łzami, śladami miłości i cieniami przelotnych związków. Naszym gościom gwarantujemy niezapomniany pobyt z dala od domu oraz doskonałą październikową pogodę, również w lipcu. Zapraszamy do rozkoszowania się pięciogwiazdkowym dramatem w dwugwiazdkowej cenie. W dni deszczowe atrakcyjne zniżki. Czekamy na Ciebie. Specjalność sezonu: utracona chwała i stałe zachmurzenie. Z serdecznymi pozdrowieniami - pracownicy hotelu:

menedżer recepcji: Linnea Happonen
obsługa hotelowa: Bibianna ChimiakDariusz MikułaKarolina SabatPiotr Starzyński, Jiří Zeman
pokojówka: Andrea Szakál
muzyka w holu: Mayim Alpert
elektryk hotelowy: Kauri Klemelä
współkonserwacja: Teatr KANA & KREPSKO theatre group
inni współpracownicy sezonowi: Philip Holm, Ville Niska, Kaja Renkas, Patrik Sedlák, Lukáš Teklý, Tony Wallius
otwarcie:  grudzień 2013
wizytacja: 60 minut

Nasz hotel istnieje od wieków dzięki uprzejmości i wsparciu Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego, Miasta Szczecina oraz Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego.

"HOTEL MISERY deLuxe jest jak narkotyczny odlot. Pokoje do wynajęcia stanowią osobne, przesuwane sceny, dzięki czemu akcja wciąż nabiera tempa, a w każdym pomieszczeniu dzieją się rzeczy zadziwiające, nierealne. W spektaklu, zrealizowanym przy współpracy szczecińskiej Kany z teatrem Krepsko, mieszają się absurdalny czeski dowcip i koloryt. (…) HOTEL uwodzi pozorną nierealnością, niedopowiedzeniem, sprawia, że wszystko, co wcześniej uznawaliśmy za normalne, staje się blade i nudne." (Kinga Cieśluk - Teatralia).

KREPSKO theatre group
Międzynarodowa grupa teatralna KREPSKO powstała w Pradze w 2001r. Zaczynając od wymagających odwagi, przekraczających prawo improwizacji KREPSKO stworzyło własny, unikalny język teatralny oparty na magicznej atmosferze, mrocznych baśniach i absurdalnych, tragikomicznych momentach. KREPSKO często zapożycza z cyrku i teatru lalek, aby opowiedzieć  historię bez pomocy słów i dosięgnąć najgłębszych sekretów, emocji widza. KREPSKO wykreowało ponad dwadzieścia spektakli prezentowanych na całym świecie zdobywając liczne nagrody.

 

Spektakl nominowany do "Bursztynowego Pierścienia" 2014, w kategorii przedstawienie sezonu .