Nigdy dość

Nigdy dość

gościnna premiera spektaklu
Grupy Teatralnej „Pomarańcze w Uchu na Skarpie bez Kartki”.
 
 
„ZOT pobudza do działania” to odpowiedź Zachodniopomorskiej Offensywy Teatralnej na pandemiczną rzeczywistość twórczyń i twórców teatralnych. Program grantowy zakłada dofinansowanie realizacji spektakli, akcji performatywnych, słuchowisk i innych działań, które mają wesprzeć artystów i artystki w trudnych czasach oraz dać im impuls do ponownego działania. W ramach inicjatywy „ZOT pobudza do działania” niezależne jury złożone z dr Anety Makowskiej, Małgorzaty Polakowskiej oraz Adama Karola Drozdowskiego wybrało sześć, z prawie czterdziestu nadesłanych, zgłoszeń. Były to: Karolina Gołębiowska i projekt „Goście, goście”, Kamil Malecki, projekt „Jarzynowy rozkwit”, Zespół GOP Trio i projekt „ZOT CHALLENGE”, Pegazy Zarazy i „Ptapty. Audiomapa szczecińskiej kontestacji”, Małgorzata Trajkowska i „Instytucja marzeń” oraz Karol Barcki i „Nigdy dość”. Premiera ostatniej z produkcji będzie miała miejsce na scenie Teatru Kana. 
 
Witajcie w Paradajsie! Jesteśmy jednym z najlepszych wyborów na rynku second-hand. Sprowadzamy to, co trendy, fancy, pretty i dressy, a new school i old school są dla nas równie ważne. Każdy, kto do nas zajrzy, znajdzie coś dla siebie! W Paradajsie zawsze możecie spodziewać się najnowszych krzyków mody i zabójczych stylówek! U nas poczujesz się jak u dobrych znajomych na lampce wina, bo nie tylko sprowadzamy, ale doradzamy i prezentujemy - by Twoje zakupy bez cienia wątpliwości sprawiły radość i satysfakcję! Uśmiechnięci dajemy rzeczom drugie życie, wy bawicie się znakomicie, a razem nigdy nie mamy dość!
 
Występuje: Magdalena Bochan-Jachimek
Reżyseria: Karol Barcki, Magdalena Bochan-Jachimek
Scenariusz: Karol Barcki, Magdalena Tomaszewska
Konsultacje: Karolina Celmerowska, Marek Kościółek
Projekt plakatu/elementy graficzne: Marcin Salwin, Klaudia Szłapka
Reżyseria oświetlenia: Paweł „Kofej” Dowejko
 
Dofinansowano ze środków przeznaczonych na działalność Zachodniopomorskiej OFFensywy Tea-tralnej w ramach programu „ZOT pobudza do działania 2021”