Kiełkowanie

W sierpniu zaczynamy nowy cykl na Łące Kany, skierowany do rodzin z dziećmi. W współpracy z Kamilem Żonglerem i teatrem Głowa mała zapraszamy do wspólnej zabawy, spotkanie z cyrkiem, klaunadą, żonglerką, a także na doświadczanie przez… babranie!

Chcemy, żeby na Łące kiełkowała radość – i dla najmłodszych, i dla ich rodziców, i dla ich babć, dziadków, dla małych i dużych przyjaciół.

Zapraszamy wszystkich, także do baru, na herbatę, kawę, soki i pyszne ciacho!


Spektakl niespodzianka!
​Otwarta Strefa Cyrkowa

 

Gościem specjalnym na podczas ostatniego Kiełkowania będzie Grzegorz Jastrzebski. Podczas spotkania zaprezentuje swój autorski spektakl uliczny, który rozwija i prezentuje od dwóch lat w Polsce i na świecie!


Kamil Żongler – artysta reprezentujący nurt cyrku współczesnego w Polsce. Klaun, pedagog cyrkowo-teatralny, żongler oraz ogniomistrz. Od 2008 roku związany z pedagogiką cyrkową oraz sztuką ogniową. Trener żonglerki oraz klaunady od 2012 roku. Dzieląc się swoją pracą performera oraz trenera cyrkowego odkrył kilka istotnych prawd, z których najważniejsza jest taka, że ludzie w każdej części świata śmieją się tak samo, a uśmiech wędruje naprawdę daleko i wraca do nas ze dwojoną siłą. Warto się śmiać!

 

Otwarta Strefa Cyrkowa

Otwarta strefa cyrkowa skierowana jest do dzieci wraz z dorosłymi, babci z wnuczkami, opiekunów z podopiecznymi i wszelkich innych kofiguracji - jesteśmy otwarci dla wszystkich! Warsztaty cyrkowe dla rodzin prowadzone są w formie zabawy – usprawniają koordynację wzrokowo-ruchową, angażują obie półkule mózgowe, stymulują zmysły, ćwiczą poczucie równowagi, uczą cierpliwości i wytrwałości a ponadto dają wiele satysfakcji i radości.

Warto spróbować!