Kiełkowanie

W sierpniu zaczynamy nowy cykl na Łące Kany, skierowany do rodzin z dziećmi. W współpracy z Kamilem Żonglerem i teatrem Głowa mała zapraszamy do wspólnej zabawy, spotkanie z cyrkiem, klaunadą, żonglerką, a także na doświadczanie przez… babranie!

Chcemy, żeby na Łące kiełkowała radość – i dla najmłodszych, i dla ich rodziców, i dla ich babć, dziadków, dla małych i dużych przyjaciół.

Zapraszamy wszystkich, także do baru, na herbatę, kawę, soki i pyszne ciacho!

 

Głowa mała na Łące:
Doświadczanie przez… babranie!

 

W ten wakacyjny czas zapraszamy do wspólnej zabawy rodziny z dziećmi już od 1. roku życia. W pierwszej części spotkania czeka Was rozgrzewka rytmiczno-muzyczna, a następnie… doświadczanie przez babranie! - czyli udział w ścieżce sensorycznej. Będziecie mogli poczuć stopami różne faktury, Wasz nos odkryje rozmaite zapachy, a ręce przydadzą się nam do dotykania i tworzenia. Gorąco i słonecznie zapraszamy na Łąkę Kany w sierpniu! Ubierzcie się wygodnie - bo będzie się działo!

 

Głowa Mała  - grupa teatralna, którą tworzą aktorki i animatorki kultury: Karolina Sabat i Magdalena Gardas-Wasilewska, które od 2017 roku z sukcesem bawią, edukują i oswajają ze sztuką najmłodszych widzów. Stworzone przez nie spektakle: Kapu kap i Cała naprzód cieszą się niesłabnącą popularnością, są także sygnowane prestiżową marką Zrobione w Szczecinie.