BIBIKINGS

Debiutancka płyta zespołu BIBIKINGS. To szczecińska grupa muzyczna wykonująca muzykę z pogranicza rocka. Siłą zespołu jest nieposkromione zamiłowanie do poszukiwania nieoczywistych brzmień, minimalizmu środków i barwy słów.

 

skład:

Bibianna Chimiak - wokal, klawisz. Aktorka, wokalistka, od 1999 roku w Teatrze Kana. Brała udział w wielu projektach muzyczno-teatralnych. Wielbicielka muzycznych uniesień, zafascynowana odkrywaniem nowych miejsc i ludzi.

Konrad Cwajda - gitara. Nietuzinkowy artysta polskiej sceny muzycznej, gitarzysta, kompozytor. Założyciel formacji Firebirds, brał udział w wielu projektach muzycznych i teatralnych, m.in. śpiewograch Piwnicy przy Krypcie. Serce zespołu, luminarz kultury niezależnej, wielbiciel dobrego kina i wyrafinowanej kuchni.

Jarek Kozłowski - perkusja, drugi wokal. Perkusista, znany z zespołów takich jak: Oddział Intensywnej Terapii, Stolen Peare, Spark, Fellatio Neon Quartet, Kfaza, Moto. Miłośnik starych bębnów, nieustający w poszukiwaniu ich idealnego ustawienia i brzmienia.

Krzysztof Sanecki - bas, drugi wokal. Multiinstrumentalista, filmowiec, przygodę z muzyką zaczynał w 1985 roku w punk-rockowej formacji Paszted w MDK w Gryfinie, po 20 latach zagrał w tym samym miejscu z zespołem Relanium. Udzielał się również w: Dodna, Upside Down, Ludność Chile, G-Crushers. Miłośnik kotów i domowego wina.

Audio

AUDIO

Zdjęcia

ZDJĘCIA